Narnia Bratislava 

Web pre cirkevnú základnú školu
Narnia Bratislava je cirkevná základná škola, ktorá poskytuje bezpečné prostredie pre svojich žiakov. Jej hlavným cieľom je rozvíjať kritické myslenie a tvorivosť detí. Zameriava sa na budovanie komunity žiakov, učiteľov a rodičov, ktorí spoločne organizujú rôznorodé zaujímavé akcie a aktivity.
Náhľad webu Narnia

Analýza a tvorba dizajnu

Pri tvorbe novej verzie webu sme sa zamerali na potreby školy, pretože predchádzajúci web už nevyhovoval požiadavkám, bol zastaralý a neprehľadný, vzhľadom na množstvo informácií, ktoré boli na ňom umiestnené. Počas celého procesu vývoja sme úzko spolupracovali s pedagogickým tímom, aby sme lepšie porozumeli ich požiadavkám a potrebám. Táto spolupráca nám výrazne pomohla pri návrhu UX a pri tvorbe dizajnu.

Vývoj webu
a migrácia obsahu

Na web sme potrebovali dostať pomerne veľa obsahu, ako sú fotografie, rôzne dokumenty či formuláre. Na základe podnetov a požiadaviek klienta sa nám v relatívne krátkej dobe podarilo vyladiť web po obsahovej aj technickej stránke do výslednej podoby.

Administračné prostredie

Mysleli sme aj na to, že web bude potrebné pravidelne aktualizovať a obsah bude často obmieňaný. Preto sme vytvorili jednoduchú správu obsahu v administrácii pomocou predpripravených fieldov s pokynmi.

Výsledok spolupráce

Vďaka našej spolupráci sme vytvorili prehľadný a elegantný web, ktorý hrdo prezentuje jedinečnosť školy Narnia. Veríme, že tento projekt poskytuje škole silnú online prítomnosť a pomáha jej v budovaní komunity rodičov a študentov.

Čo hovorí
na spoluprácu klient

„Z novej podstránky sa veľmi tešíme a máme na ňu dobrú spätnú väzbu.“

Ďalšie projekty

DNA ERA

e-Shop s DNA testami
Našou úlohou bolo pre klienta implementovať redizajn webovej stránky dnaera.com. Ako e-shop pôsobia na území Slovenska aj Česka.
Zobraziť štúdiu
Náhľad webu dnaera.com

ZmudriG

Web, ktorý vzdeláva mladých ľudí
ZmudriG sa dotýka najmä mladšej generácie a prináša im zaujímavý obsah v rôznych aktuálnych témach. My sme pre nich vytvorili webstránku, ktorá je prehľadná a jednoduchá na správu.
Zobraziť štúdiu
Web ZmudriG v notebooku

Naše weby
vás vrátia do hry