DNA ERA

eCommerce s DNA testami
DNA ERA sa špecializuje na DNA testy, ktoré si jednoducho objednáte domov. Pomáhajú odhaliť predispozície na rôzne ochorenia, prípadné reakcie na liečivá, športový potenciál a veľa ďalšieho. 

Našou úlohou bolo pre klienta redizajnovať webovú stránku dnaera.com s eshopom pre územie Slovenska aj Česka.
Náhľad webu dnaera.com

Redizajn nevyhovujúcej verzie

Návrh UX a vizuálneho dizajnu mal na starosti náš partner Studio 001. Počas dizajn workshopov sme pridali ruku k dielu a v rámci konzultácií sme prispeli nie len technickými možnosťami, ale aj nápadmi na vylešenie celého vizuálu.

Vizuálny pagebuilder

Pre implementáciu dizajnu do funkčného riešenia sme vybrali vizuálny pagebuilder Elementor, v ktorom je vytvorený celý systém šablón a komponentov. To nám umožnilo rýchle dodanie celého projektu, ale aj efektívnu prácu na budúcich úpravách počas rôznych marketingových kampaní.

Multijazyčnosť

Celý eshop je aktuálne lokalizovaný do 2 jazykov pre predaj na Slovensku a v Česku, je však pripravený na pridanie ďalších jazykových mutácií.
Okrem toho sme opravili funkcionalitu pluginu pre newsletter, ktorý bol neaktuálny a nepracoval správne.

Pre ešte väčšie pohodlie zákazníkov sme implementovali aj viacero mien a k štandardným Eurám pribudli aj České koruny.

Integrácie

Pre efektívny marketing pre eshop bolo potrebné integrovať viacero externých služieb a systémov. Okrem už klasických nástrojov ako Google Tag Manager či Google Analytics sme integrovali aj HubSpot či HotJar.

Okrem marketingových nástrojov sme integrovali aj Superfaktúru a platobnú bránu CardPay, ktorá vie spracovať platby v Eurách aj Českých korunách.

Migrácia a spustenie

Keďže eshop bol v plnej prevádzke aj počas doby trvania návrhu a implementácie redizajnu, bolo potrebné dobre naplánovať proces spúšťania nového riešenia.

Hlavné výzvy počas tohto procesu boli spojenie novej databázy a živej databázy. Tu stojí za zmienku migrácia vyše 30 000 zľavových kódov.

Ďakujeme za super spoluprácu, ktorá začala už pri tvorbe webu, pokračovala cez implementáciu a pokračuje do dnes. Vďační sme najmä za to, že ste vždy ochotní pomôcť, poradiť, pošpekulovať, ako by sa dal problém riešiť efektívne, v čo najkratšom čase.
Dominik Illek
CMO
DNA ERA

Ďalšie projekty

JOJ Group

Web pre najväčšiu mediálnu skupinu na Slovensku
JOJ Group je najväčšia mediálna skupina na slovensku. Prevádzkuje TV JOJ a ďalšie televízne a multimediálne portály. Venuje sa produkcii vo vlastných štúdiách pre domáce a medzinárodné projekty.
Zobraziť štúdiu
Náhľad webu JOJ Group

ZmudriG

Web, ktorý vzdeláva mladých ľudí
ZmudriG sa dotýka najmä mladšej generácie a prináša im zaujímavý obsah v rôznych aktuálnych témach. My sme pre nich vytvorili webstránku, ktorá je prehľadná a jednoduchá na správu.
Zobraziť štúdiu
Web ZmudriG v notebooku

Naše weby
vás vrátia do hry