Nadácia SPP

Web pre Nadáciu spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Nadácia SPP vznikla ako nástroj spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. na rozvoj aktivít, ktoré sa zameriavajú na pomoc ľuďom v ťažkých životných situáciách vďaka rôznym projektom, do ktorých sa zapájajú.
Nadácia SPP homepage

Analýza a tvorba dizajnu

Pri úvodnej fáze sme sa zamerali na tvorbu dizajnu. Zvolili sme jednoduchý, prehľadný a elegantný dizajn, ktorý podtrhne celú myšlienku Nadácie. Prešli sme si základné požiadavky s klientom, podstránky, ktoré budú na webe a ako sa budú pridávať alebo editovať články v sekcií Aktuality.

Web a logo Nadácie SPP

Vývoj webu a testovanie

Pri vývoji webu sme sa držali našeho Webentor procesu, ktorý nám umožňuje web vytvoriť rýchlo a efektívne. Určili sme si termíny, počas ktorých budeme s klientom prechádzať jednotlivé fázy na spätnú väzbu a zapracovanie potrebných zmien. Súčasťou vývoja bola aj testovacia fáza, ktorá nám pomohla predísť neželaným situáciám pri spustení.

Aktuality Nadácia SPP
Nadácia SPP anglická verzia

Anglická verzia

Už počas vývoja sme kontinuálne tvorili aj anglickú verziu webu, ktorú je možné prepnúť v hlavnom menu. Správa obsahu v cudzom jazyku zostáva veľmi intuitívna.

Výsledok spolupráce

Pre Nadáciu SPP sme vytvorili web, vďaka ktorému sú ľudia informovaní o minulých alebo budúcich aktivitách Nadácie. Návštevníci tiež nájdu na webe všetky dôležité informácie, ako kontakt alebo aktuálne podporované projekty.

Projekty Nadácia SPP

Ďalšie projekty

DNA ERA

e-Shop s DNA testami
Našou úlohou bolo pre klienta implementovať redizajn webovej stránky dnaera.com. Ako e-shop pôsobia na území Slovenska aj Česka.
Zobraziť štúdiu
Náhľad webu dnaera.com

ZmudriG

Web, ktorý vzdeláva mladých ľudí
ZmudriG sa dotýka najmä mladšej generácie a prináša im zaujímavý obsah v rôznych aktuálnych témach. My sme pre nich vytvorili webstránku, ktorá je prehľadná a jednoduchá na správu.
Zobraziť štúdiu
Web ZmudriG v notebooku

Naše weby
vás vrátia do hry