JOJ Group

Web pre najväčšiu mediálnu skupinu na Slovensku
Joj Group je najväčšia mediálna skupina na Slovensku. Prevádzkuje TV JOJ a ďalšie televízne a multimediálne portály. Venuje sa produkcii vo vlastných štúdiách pre domáce a medzinárodné projekty.
Náhľad webu JoJ Group

Dlhodobá spolupráca

S JOJ Group spolupracujeme už dlhodobo. Vytvorili sme pre nich napríklad portál s receptami, či online platformu paywall, kde si navštevník môže prezrieť určitú stránku až po zaplatení poplatku.

Prezentácia JOJ Group

Tentokrát sme pre klienta vytvorili web s prehľadom všetkých komunikačných kanálov celej JOJ Group. Pracovali sme hľavne s výzvou jednoduchosti spravovania a prehľadnosti webu.

Nasledujúce kroky

Počas projektu sme postupne zaškolili budúcich administrátorov webu, aby vedeli stránku spravovať a orientovať sa v nej. Naša práca na projekte sa tým však neskončila. Aj naďalej budeme poskytovať podporu a údržbu pre tento projekt.

Priebeh spolupráce

Celý projekt bol rozdelený do troch fáz tak, aby bolo možné stihnúť spustiť hlavné obsahové časti webu čo najskôr. Po odovzdaní prvej časti sa bude pokračovať na ďalších fázach.

Oceňujeme profesionálny prístup, ktorý znamená vysokú odbornosť, ochotnú a rýchlu pomoc pri riešení vzniknutých problémov, či generovanie proaktívnych návrhov na vylepšenie a doplnenie funkcionality produktu, grafických prvkov a pod. Zástupcovia Webikonu dokážu s klientami komunikovať zrozumiteľne, sú empatickí voči ich potrebám, sú vždy k dispozícii a dodržiavajú stanovené deadliny. Webikon nás presvedčil, že sa na nich môžeme v akýchkoľvek situáciách spoľahnúť.
Ivana Semjanová
Marketing director
JOJ GROUP

Ďalšie projekty

DNA ERA

e-Shop s DNA testami
Našou úlohou bolo pre klienta implementovať redizajn webovej stránky dnaera.com. Ako e-shop pôsobia na území Slovenska aj Česka.
Zobraziť štúdiu
Náhľad webu dnaera.com

ZmudriG

Web, ktorý vzdeláva mladých ľudí
ZmudriG sa dotýka najmä mladšej generácie a prináša im zaujímavý obsah v rôznych aktuálnych témach. My sme pre nich vytvorili webstránku, ktorá je prehľadná a jednoduchá na správu.
Zobraziť štúdiu
Web ZmudriG v notebooku

Naše weby
vás vrátia do hry