Gazela w Laponii

Sprievodca po nórskych Lofotách
Gosia a Zdeno - manželia žijúci v Nórsku, pretavili svoju záľubu v turistike do ,,bizinisu”. V rolách sprievodcov organizujú zájazdy a viacdňové výlety po arktickom súostrový Lofoty. Okrem toho vydali niekoľko online produktov či samostatné výlety (príručky - cestovné plány pre zimu alebo leto).
Náhľad webu dnaera.com

Analýza a wireframe

Zistili sme, že predošlý web sa ťažko spravoval a zároveň dosahoval veľmi slabé výsledky výkonnosti. Z pohľadu dizajnu potreboval web iba mierne vylepšenie.


Veľmi významným krokom bolo vyjasnenie si zámeru a očakávania od klienta. Hlavným ukazovateľom bol fakt, že nie sú cestovka a netlačia na obrovské predaje.

Dizajn

Dôležité tiež bolo vysvetliť klientovi celý proces redizajnu, výhody nového riešenia a nástroje, ktoré sme používali. Po oboznámení sa s priebehom projektu sme prešli k úprave obsahovej architektúry, ktorú sme zjednodušili tak, aby používateľ našiel na každej podstránke to, čo hľadá.


V ďalšom kroku sme refreshli aj dizajn webstránky. Za spracovanie grafického dizajnu ďakujeme našej externej posile Nikole Hrickovej.

Výsledok

V projekte Gazela w Laponii bolo hlavným účelom previesť identický web na novú technológiu, popri tom sa postarať o refresh dizajnu a vylepšíť tiež UX webu. Výsledkom bol teda optimalizovaný web nie len z technickej stránky, ale aj zo stránky použiteľnosti.

Webikon sú profesionáli, s ktorými je radosť spolupracovať. Pedagogicky vysvetlia všetky úskalia WordPressu, rýchlo reagujú na otázky a dodržiavajú termíny.
Zdeno Dvorak
Owner
Gazela w Laponii

Ďalšie projekty

DNA ERA

e-Shop s DNA testami
Našou úlohou bolo pre klienta implementovať redizajn webovej stránky dnaera.com. Ako e-shop pôsobia na území Slovenska aj Česka.
Zobraziť štúdiu
Náhľad webu dnaera.com

JOJ Group

Web pre najväčšiu mediálnu skupinu na Slovensku
JOJ Group je najväčšia mediálna skupina na slovensku. Prevádzkuje TV JOJ a ďalšie televízne a multimediálne portály. Venuje sa produkcii vo vlastných štúdiách pre domáce a medzinárodné projekty.
Zobraziť štúdiu
Náhľad webu JOJ Group

Naše weby
vás vrátia do hry